Strony WWW i sklepy internetowe dla firm z Gliwic

Strona WWW czy sklep na miarę Twojej firmy. Zasługujesz na to.

Spora część naszego teamu kształciła się na Politechnice. Chcemy się Gliwicom odwdzięczyć za tych 5 (jak nie więcej) wspaniałych lat.

Zobacz, co robimy w Gliwiach

Gliwice - tworzenie stron i sklepów internetowych, aplikacji www

Wielu z nas studiowało na Politechnice w Gliwicach. Do dziś mamy tu wielu przyjaciół. Dobre techniczne wykształcenie i życiowe podejście powodują, że z nami możesz normalnie porozmawiać, nie jak z informatykami, a jak z ludźmi :-) 


Strony WWW z CMS

Strony internetowe wyposażone w przyjazny system zarządzania treścią, strony są mobilne i responsywne. Od portali po one page, typu landing page oraz klasyczne.

Sklepy on-line

Sklepy internetowe, obsługa koszyka, licytacje i rezerwacje on-line, płatności internetowe, newslettery. Kalkulatory cen i kreatory produktów. Wizualizacje 3D i integracja z Fotolia

Aplikacje web CRM/ERP

Systemy w chmurze - do zarządzania kontaktami (CRM), całą firmą (ERP), zamówieniami (OM), pracownikami czy dedykowany webSZKOŁA dla szkół.

Pozycjonowanie i audyty

Audyt i optymalizacja SEO, pozycjonowanie, reklama płatna. Poprowadzimy fanpage na facebooku, wizytówkę Google+ czy stworzymy filmy na Youtube, z drona lub animację.

Dlaczego my?

Poznajmy się bliżej

Masz firmę w Gliwicach lub okolicy i chciałbyś się niezobowiązująco spotkać i porozmawiać o twoich planach i potrzebach względem nowej strony WWW? Jesteśmy do usług. Dojedziemy do Ciebie gdziekolwiek na terenie Gliwic i porozmawiamy, pokażemy co robimy, powiemy dlaczego warto nam zaufać, i przedstawimy wiążącą ofertę. To do niczego nie zobowiązuje. Po prostu - poznajmy się. Nie ważne czy potrzebujesz stronę www, sklep internetowy czy inną aplikację webową - już ją znalazłeś.

Portfolio i case study

Poniżej prezentujemy kilka wybranych realizacji. Jeśli chcą Państwo zobaczyć coś bliskiego Waszej branży - prosimy o maila, na pewno coś się znajdzie. Niektóre realizacje opisaliśmy kilkoma słowami komentarza, bo pokazać to, czego nie widać, jak np. zaplecze administracyjne.

Napisz do nas, spotkajmy się