Integracja z bankami zdjęć, kadrowanie

Sprzedajesz produkty personalizowane zdjęciami? Możemy połączyć Twoją stronę z bazą 150 milionów zdjęć z Adobe Stock API / Fotolia

Zyskujesz dostęp do ogromnej bazy zdjęć, a Twoi klienci to docenią. Zadbamy o automatyczny zakup licencji wybranych przez klientów grafik, a ty uzyskasz plik gotowy do druku.

Odwiedź strony dekea.pl oraz dekorami.pl i zobacz jakie rzeczy można robić ze zdjęciami w oknie przeglądarki - obracanie, zmiana koloru, powielanie no i kadrowanie. Wszystko to także z komórki czy tabletu.

Wizualizacje, z perspektywą 3D

Jeśli masz na stronie produkty kalkulowane, pewnie przydadzą się także wizualizacje, bo przy tysiącach wariantów do wyboru przez klienta, nie sposób pokazać ich na kilku zdjęciach.

Wizualizacja pozwala nanieść uproszczony model produktu (zazwyczaj jego rzut) na tło sceny. Sceną może być zdjęcie wgrane przez klienta, np. ściana w jego pokoju, lub coś wybranego przez Ciebie. Wizualizacje mogą zmieniać się w czasie rzeczywistym, z każdą zmianą parametrów zamówienia, mogą także dziać się w osobnym oknie.

Technologia przekształcania obrazu przez ściskanie i rozciąganie pozwala na uzyskanie efektu perspektywy 3D tak, jakby wizualizacja znajdowała się w dowolnej płaszczyźnie. Po linki zapraszamy do portfolio

Zobacz więcej o naszych wizualizacjach.