Portfolio - Portal Silesia Fun

Skoncentrowany na Śląsku portal SilesiaFun.pl zajmuje się szeroko pojętą rozrywką i kulturą, dostarcza informacji o interesujących miejscach, wydarzeniach i usługach na terenie Śląska, które mogą pomóc w zaplanowaniu wolnego czasu.

Strona umożliwia m.in.: dodawanie wydarzeń, miejsc i relacji, import wydarzeń do swojego osobistego kalendarza i planowanie wolnego czasu, komunikację z innymi użytkownikami, promocję miejsc i wydarzeń. Dokonanie kilku prostych wyborów ma umożliwić znalezienie potrzebnych informacji o tym jak i gdzie spędzać wolny czas. Przy tym wszystkim można zadbać o to, by nic więcej nie umknęło naszej uwadze dzięki przypomnieniom i funkcjonalnemu, osobistemu kalendarzowi.Zobacz stronę     Powrót

Portale informacyjne

Masz pomysł na portal tematyczny, chcesz dzielić się newsami, artykułami, bazą miejsc czy wydarzeń?

Portale informacyjne zazwyczaj są dostępne dla odbiorców za darmo, czasem pozwalają na logowanie, ale ich główna działalność opiera się na udostępnianiu informacji. Bazują na dużej liczbie odwiedzających, którzy generują dużą ilość odsłon reklam. Ważna jest odpowiednia wydajność infrastruktury serwerowej, adekwatna do popularności serwisu. Po linki zapraszamy do portfolio.