Prestiż i wygoda

Strefa studenta, mechanizmy e-learningowe to nie tylko dodatki, to cel sam w sobie.

Strona WWW to dziś już nie tylko informacja o szkole, to jej część. Im więcej użytecznych funkcji oferuje, tym lepiej jest postrzegana. Dodatkowe funkcjonalności stanowią atut przy wyborze szkoły, sygnalizując klientom że mają do czynienia ze świadomą swojej misji i czasów szkołą, co zdaje się gwarantować również odpowiednio wysoki i nowoczesny poziom nauki i podejścia do studenta. To najlepsza zachęta.

Mimo, że webSZKOŁA jest systemem gotowym, każde wdrożenie jest dopasowane do potrzeb, tradycji i polityki szkoły. To my dostosowujemy system do Ciebie, nie Ty szkołę do nas.

Oszczędność etatu

Nasze oprogramowanie odciąży Twoją firmą jak zatrudnienie dodatkowej osoby.

Pomyśl, ile kosztuje dobry pracownik na pełnym etacie. Pomnóż to przez 12 miesięcy. Tyle rocznie kosztuje praca, którą nasz system może wykonać dla Ciebie. Zajmie się przyjmowaniem zapisów, pomoże w budowanie planu zajęć, podziale na grupy, przyjmowaniu uwag, sugestii, zapewni komunikację ze studentami (także przez SMS), a na koniec zliczy czas pracy nauczycieli, naliczy należne kwoty. Przy okazji zbudujesz bazę wiedzy szkoły - raz wypracowane materiały są dostępne zawsze, dla wszystkich nauczycieli, budując wartość szkoły.

Chcesz wypróbować wersję demo? Skontaktuj się z nami a przekażemy namiary.