Strony WWW i sklepy internetowe dla firm z Rudy Śląskiej

Tworzymy sklepy, strony www
i wiele więcej.
Dla Was.

Jesteśmy z Rudy Śląskiej (tu mamy naszą ziemską bazę).

Dla naszych sąsiadów zawsze z chęcią zrobimy coś extra. Sprawdź nas.

Ruda Śląska - co już robiliśmy?

Ruda Śląska - tworzenie stron www, aplikacji i sklepów internetowych

To w Rudzie Śląskiej mamy nasze ziemskie biuro, w którym oferujemy nasze kosmiczne produkty. U nas tylko ceny są przyziemne. W Rudzie działają jedni z naszych największych klientów - firmy budowlano remontowe, operatorzy energii, ale mamy też wiele mniejszych firm, przychodnie, szkoły, itp.


Strony WWW z CMS

Strony internetowe tworzone na autorskim systemie CMS w chmurze,  mobilne i responsywne (RWD). Typu one-page, landing page i klasyczne.

Sklepy on-line

Aplikacje internetowe

Systemy do obsługi firm - zarządzania całą firmą (ERP), kontaktami (CRM), zamówieniami (OM). Np.: dla firm czy dla szkół system webSZKOŁA

SEO i pozycjonowanie

Audyty SEO, pozycjonowanie w wyszukiwarkach. Utworzymy dla Ciebie fanpage na facebooku, wizytówkę Google+ (ze StreetView), nakręcimy (np. dronem) film na Youtube.

Dlaczego my?

Poznajmy się bliżej

Masz firmę w Rudzie Śląskiej, Bytomiu, Chorzowie czy Świętochłowicach i chciałbyś się niezobowiązująco spotkać i porozmawiać o twoich planach i potrzebach względem nowej strony WWW? Jesteśmy do usług. Dojedziemy do Ciebie gdziekolwiek na terenie Rudy Śląskiej czy sąsiadujących miast (dalej też :-)) i porozmawiamy, pokażemy co robimy, powiemy dlaczego warto nam zaufać, i przedstawimy wiążącą ofertę. To do niczego nie zobowiązuje. Po prostu - poznajmy się. Nie ważne czy potrzebujesz stronę www, sklep internetowy czy inną aplikację webową - już ją znalazłeś.

Portfolio i case study

Poniżej prezentujemy kilka wybranych realizacji. Jeśli chcą Państwo zobaczyć coś bliskiego Waszej branży - prosimy o maila, na pewno coś się znajdzie. Niektóre realizacje opisaliśmy kilkoma słowami komentarza, bo pokazać to, czego nie widać, jak np. zaplecze administracyjne.

Napisz do nas, spotkajmy się