Strony WWW i sklepy internetowe dla firm z Krakowa

Strona WWW czy sklep na miarę Twojej firmy - zasługujesz na to

Kraków to wspaniałe miasto, wiela nas z nim łączy. Wierzymy, że w biznesie pozytywne emocje są ważne, więc właśnie dla Was, Krakowianie, mamy wspaniałą ofertę.

Zobacz co robimy w Krakowie

Kraków - tworzenie stron www, aplikacji i sklepów internetowych

Bardzo lubimy pracować dla firm z Krakowa, a robiliśmy dla nich już chyba wszystko: strony www, sklepy, integracje z fotolią, aplikacje webowe i mobilne. Czasem jest ciężko, ale zawsze w pozytywnym znaczeniu, przecież lubimy wyzwania :-) Dzięki wspaniałym ludziom, aż chce się pracować ciężej. Szukasz wykonawcy dla swojej strony lub systemu? Poznajmy się, robimy fajne rzeczy: 


Strony WWW z CMS

Strony internetowe tworzone na autorskim systemie CMS w chmurze,  mobilne i responsywne (RWD). Typu one-page, landing page i klasyczne.

Sklepy on-line

Aplikacje internetowe

Systemy do obsługi firm - zarządzania całą firmą (ERP) , kontaktami (CRM), zamówieniami (OM). Np.: dla firm czy dla szkół system webSZKOŁA

SEO i pozycjonowanie

Audyty SEO, pozycjonowanie w wyszukiwarkach. Utworzymy dla Ciebie fanpage na facebooku, wizytówkę Google+ (ze StreetView), nakręcimy (np. dronem) film na Youtube.

Dlaczego my?

Poznajmy się bliżej

Masz firmę w Krakowie lub okolicy i chciałbyś się niezobowiązująco spotkać i porozmawiać o twoich planach i potrzebach względem nowej strony WWW? Jesteśmy do usług. Dojedziemy do Ciebie gdziekolwiek na terenie Krakowa i porozmawiamy, pokażemy co robimy, powiemy dlaczego warto nam zaufać, i przedstawimy wiążącą ofertę. To do niczego nie zobowiązuje. Po prostu - poznajmy się. Nie ważne czy potrzebujesz stronę www, sklep internetowy czy inną aplikację webową - już ją znalazłeś.

Portfolio i case study

Poniżej prezentujemy kilka wybranych realizacji. Jeśli chcą Państwo zobaczyć coś bliskiego Waszej branży - prosimy o maila, na pewno coś się znajdzie. Niektóre realizacje opisaliśmy kilkoma słowami komentarza, bo pokazać to, czego nie widać, jak np. zaplecze administracyjne.

Napisz do nas, spotkajmy się